MTU

Preview

Page Tools

recommend this page printadd to favorits

MTU Satış ve Servis Konumları Uygulaması

iPhone için indirin

Android için indirin

MTU Türkiye Onsite Energy Türkiye Turu Filmi

Filmi YouTube’da izleyin

MTU Türkiye

MTU Türkiye 1990 yılındaki kuruluşundan bu yana sürekli olarak genişleyerek özel, deneyimli ve yüksek motivasyonlu, 120 çalışanlı bir firma haline geldi.

MTU Türkiye 2002 yılında 20.000 m2 alana sahip kendi tesisini kurarak merkezini İstanbul Hadımköy’e taşıdı ve faaliyet alanını genişleterek üretim ve montaja başladı.

Müşterilerimize daha yakın olma ihtiyacı, Türkiye içinde ve dışında yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti gerekliliği ve artan Satış potansiyeli nedeniyle İstanbul şehir merkezinde bir Satış Ofisi kuruldu.

MTU Grubu, MTU’nun kuvvetli hizmet satıcısı şebekesi ve yetkili atölyeleri ile bölgedeki bütün değerli müşterilerimize Satış Sonrası hizmet sağlayabiliyor.

24 Saat Hizmet veren Yardım hatlarımız ile müşterilerimize ihtiyaç anında destek verebiliyor ve ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz.

MTU Türkiye, kendi personelini eğitmenin yanı sıra MTU müşterilerinide kullanıcı ve bakım eğitimi sağlıyor.

MTU Türkiye, Eylül 2009 tarihinin, MTU’nun 100 yıllık tarihinde bir kilometre taşı olmasını sağladı. MTU Türkiye dünya genelindeki ilk bayi olarak 4000- Serisi Silindir Gömlekleri üretimine başladı. Tüm makine blokları Friedrichshafen’de üretildiğinden , bloklara montajı maksadıyla, üretilen Silindir Gömlekleri Friedrichshafen’e gönderilmektedir. Silindir Gömlekleri, gelişmiş teknolojiye sahip makina parkı, ileri teknoloji yatırımları ve eğitilmiş uzmanlara sahip MTU’nun üretim ve kalite standartları ile sıkı uyum içinde üretilmektedir. 


MTU Türkiye’nin iş alanları aşağıdaki şekilde sıralanabilir:


• M60 Tank motorlarının montajı
• Silindir Gömleği üretimi
• Silindir Kafası yenileştirme
• Onarım, overhol ve bakım işleri
• 2 Motor Test Merkezi (1800 & 10000 HP’ye kadar)
• Bölge için Lojistik Merkezi
• Eğitim Merkezi


ISO 9001, TSE, Türkiye Savunma Bakanlığı’ndan alınan Tesis Güvenlik Yeterlilik Belgesi gibi kalite belgeleri, kalitemizi tescilleyen kanıtlardan sadece bazılarıdır.

MTU Türkiye’nin güvenilir ürünleri ile kalite çözümler sunmak suretiyle yüksek Alman mühendislik standartlarına ulaştığını bildirmekten dolayı gurur duyuyoruz.


MTU Motor Türbin San. ve Tic. A.Ş.

Merkez
Hatıra Sokak, No:5, Ömerli Mahallesi, 34555, Arnavutköy - Istanbul - Türkiye
Tel          0090 212 867 20 00
E-Posta   info@mtu.com.tr

Yönetim Kurulu
Ekrem Kuraloğlu (CEO)

Ticaret Sicili
İstanbul Ticaret Odası, Belge No:264721

Vergi Dairesi ve Numarası
Boğaziçi Kurumlar Vergi Dairesi, No: 623 000 43 30

İnternet Yer Sağlıyıcı
TR.NET - http://www.tr.net/iletisim/

Bilgi Toplumu Hizmetleri